...
Navn Titel Periode

Anders Hjørne

Repræsentantskabsmedlem 29-08-2019 - 30-09-2020

Anna Marie Jeppesen

Repræsentantskabsmedlem 22-08-2019 - 30-09-2020

Annette Lilly Siem

Repræsentantskabsmedlem 11-09-2019 - 30-09-2020

Arne Doktor

Repræsentantskabsmedlem 22-08-2019 - 30-09-2020

Bent Ammitzbøll

Suppleant 18-09-2019 - 30-09-2020

Bent Nielsen

Repræsentantskabsmedlem 28-08-2019 - 30-09-2020

Betty Ahrnkiel

Repræsentantskabsmedlem 16-08-2019 - 30-09-2020

Bjarne Huber

Suppleant 13-09-2019 - 12-09-2020

Bruno Korsbakke

Suppleant 10-10-2019 - 30-09-2020

charlotte hansen

Repræsentantskabsmedlem 13-09-2019 - 30-09-2020

Charlotte Meldgaard

Suppleant 03-09-2019 - 30-09-2020

Charlotte Øster

Repræsentantskabsmedlem 03-09-2019 - 30-09-2020

David Skødt Helgren

Repræsentantskabsmedlem 17-09-2019 - 30-09-2020

Dorthe Nielsen

Repræsentantskabsmedlem 30-08-2019 - 30-09-2020

Ejnar Laurits Nørskov

Repræsentantskabsmedlem 15-08-2019 - 30-09-2020

Elly Jensen

Repræsentantskabsmedlem 10-10-2019 - 30-09-2020

Erik Hansen

Repræsentantskabsmedlem 23-08-2019 - 30-09-2020

Erik Hjorth

Repræsentantskabsmedlem 15-08-2019 - 30-09-2020

Eva Miska

Repræsentantskabsmedlem 14-08-2019 - 30-09-2020

Flemming Greibe Nørgaard

Repræsentantskabsmedlem 12-09-2019 - 30-09-2020

Gerda Tånnquist

Suppleant 04-09-2019 - 30-09-2020

Gitte Simonsen

Repræsentantskabsmedlem 19-08-2019 - 30-09-2020

Glenne Marie Bech

Suppleant 30-08-2019 - 30-09-2020

Grethe Weilert

Suppleant 22-08-2019 - 30-09-2020

Hanne Andersen

Suppleant 12-09-2019 - 30-09-2020

Hanne Nørgård Jensen

Repræsentantskabsmedlem 03-09-2019 - 30-09-2020

Hans Jakob Hedegaard

Repræsentantskabsmedlem 13-08-2019 - 30-09-2020

Hans Rosgaard

Repræsentantskabsmedlem 20-08-2019 - 30-09-2020

Hans Schaarup

Suppleant 17-09-2019 - 30-09-2020

Hardi Ovesen

Suppleant 28-08-2019 - 30-09-2020

Helle Jensen

Suppleant 05-09-2019 - 30-09-2020

Henriette Mumm

Repræsentantskabsmedlem 29-08-2019 - 30-09-2020

Inge Estrup Goll

Suppleant 27-08-2019 - 30-09-2020

Irene Lena Ipsen

Repræsentantskabsmedlem 28-08-2019 - 30-09-2020

Irma Christensen

Repræsentantskabsmedlem 20-08-2019 - 30-09-2020

Jan Skov

Repræsentantskabsmedlem 05-09-2019 - 30-09-2020

Jeanette Ihler Østerbæk

Repræsentantskabsmedlem 15-08-2019 - 30-09-2020

Jytte Horn

Suppleant 12-09-2019 - 30-09-2020

Kai Jensen

Suppleant 20-08-2019 - 30-09-2020

Karl Erik Kristensen

Repræsentantskabsmedlem 20-09-2019 - 30-09-2020

Kasper Jensen

Suppleant 15-08-2019 - 30-09-2020

Keld Østergaard Knudsen

Suppleant 12-09-2019 - 30-09-2020

Kim Tougaard

Repræsentantskabsmedlem 21-08-2019 - 30-09-2020

Kirsten Sørensen

Repræsentantskabsmedlem 26-08-2019 - 30-09-2020

Kjeld Overgaard

Suppleant 29-08-2019 - 30-09-2020

Klaus Keller

Repræsentantskabsmedlem 30-08-2019 - 30-09-2020

Lars Hamann

Repræsentantskabsmedlem 12-09-2019 - 30-09-2020

Lars Madsen

Repræsentantskabsmedlem 30-08-2019 - 30-09-2020

Lene Jæger

Suppleant 16-08-2019 - 30-09-2020

Lilly Munkholm

Repræsentantskabsmedlem 19-09-2019 - 30-09-2020

Line Kirban

Repræsentantskabsmedlem 12-09-2019 - 30-09-2020

Lis G. Axelsen

Repræsentantskabsmedlem 17-09-2019 - 30-09-2020

Lisbeth Dube

Repræsentantskabsmedlem 04-09-2019 - 30-09-2020

Lisbeth Henriksen

Repræsentantskabsmedlem 16-08-2019 - 30-09-2020

Mads Pedersen

Repræsentantskabsmedlem 18-09-2019 - 30-09-2020

Maj-Britt Seeger

Suppleant 20-09-2019 - 30-09-2020

Michael Mulvany

Repræsentantskabsmedlem 18-09-2019 - 30-09-2020

Mogens Rasmussen

Repræsentantskabsmedlem 04-09-2019 - 30-09-2020

Ole Foged

Suppleant 20-08-2019 - 30-09-2020

Paw Brøns

Repræsentantskabsmedlem 12-09-2019 - 30-09-2020

Pia Lind

Suppleant 30-08-2019 - 30-09-2020

Preben Emil Thomsen

Repræsentantskabsmedlem 29-09-2019 - 30-09-2020

Stina Christensen

Repræsentantskabsmedlem 29-08-2019 - 30-09-2020

Svend Erik Andersen

Repræsentantskabsmedlem 05-09-2019 - 30-09-2020

Tove Mulvad

Suppleant 15-08-2019 - 30-09-2020

Tove Sørensen

Suppleant 23-08-2019 - 30-09-2020

Aase Nielsen

Repræsentantskabsmedlem 23-08-2019 - 30-09-2020